Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

petr4312 napsal(a):

Ahoj mohu se zeptat jestli jsi kupoval u Delty či AF, já koupil u AF a v delta aplikaci chybí jeden let BUD-CDG. Jinak mám také SJU na srpen, chtěl bych posunout pokud by to šlo na jiný termín, ale v delta App to vůbec nejde - mám volat na call centrum a AF jsem zatím nezkoušel, ale v jejich appce to také nejde posunout. Možná záleží na třídě já mám J a I.

kupoval jsem přímo přes Deltu

0 Citovat

Mám BUD - HNL přes Vánoce. Tam přes AMS a YVR (první dva segmenty operuje KLM, poslední WestJet. Zpět přes SEA a AMS (lety operuje Delta a poslední segment KLM). Kupováno na webu Delty. Z dvou možností, co byly při rezervaci na výběr, jsem volil tu "flexibilnější" (nepamatuji si přesně, jak to bylo nazvané; nyní už se to na webu Delty při nové rezervaci nenabízí). Screenshot nemám.

Když teď ve správně rezervace kliknu na Modify flight, skončím na chybě, že změna letu není možná (v mém případě irelevantní věci jako máte Basic Economy Ticket, vystavení letenky jinou aerolinkou apod.). Chová se to stejně na webu i v aplikaci (Android).

Setkal se někdo s něčím podobným? Případně podařilo se vám to nějak obejít?

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Já už jsem pomalu BUD-SJU na červenec odepsal....ale přes Delta appku změněno na únor a ještě mi 3200HUF vrátí :D btw šly i termíny přes Nový rok atd.

Ahoj mohu se zeptat jestli jsi kupoval u Delty či AF, já koupil u AF a v delta aplikaci chybí jeden let BUD-CDG. Jinak mám také SJU na srpen, chtěl bych posunout pokud by to šlo na jiný termín, ale v delta App to vůbec nejde - mám volat na call centrum a AF jsem zatím nezkoušel, ale v jejich appce to také nejde posunout. Možná záleží na třídě já mám J a I.

0 Citovat

Radek napsal(a): Videl jsem PRG - LAX v I s BA na konec rijna za 1.050EUR. Asi neni moc velka sance ze by to slo proletet :/
 

Marek Jelínek napsal(a):

Proc by nebyla sance?

Jestli bude vůbec možný vycestovat od nás do zahraničí (mimo evropu) a jestli USA povolí vstup lidem z EU/Schengenu :/

0 Citovat

Já už jsem pomalu BUD-SJU na červenec odepsal....ale přes Delta appku změněno na únor a ještě mi 3200HUF vrátí :D btw šly i termíny přes Nový rok atd.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

prvni tydny v lednu.


Do aply Delty se asi jinak nedostanu ze? Kdyz zadny z letu neni DL?

0 Citovat

Radek napsal(a):

Videl jsem PRG - LAX v I s BA na konec rijna za 1.050EUR. Asi neni moc velka sance ze by to slo proletet :/

Proc by nebyla sance?

0 Citovat

Videl jsem PRG - LAX v I s BA na konec rijna za 1.050EUR. Asi neni moc velka sance ze by to slo proletet :/

0 Citovat

tatranka napsal(a):

Na kdy máte to HNL? Mám říjen a přemýšlím nad posunem. U Delty mi to ale nechce najít v únoru žádné lety v Suites.

prvni tydny v lednu.

0 Citovat

Na kdy máte to HNL? Mám říjen a přemýšlím nad posunem. U Delty mi to ale nechce najít v únoru žádné lety v Suites.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

appka DL pres iphone, pres web mi ta prvni zmena jakoby neprosla. 


Aha ja rezervoval pres AF a tudiz me to do Delty ani nepusti (nemam zadny let DL)

0 Citovat

Marek Jelínek napsal(a):

Ahoj, provadel jsi zmenu na webu nebo po telefonu?

Diky M.

appka DL pres iphone, pres web mi ta prvni zmena jakoby neprosla. 

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Predpokladam, ze se tady najde jeste dost pametniku, kteri si na tuhle akci vzpomenou.. ;) 

jj, my to tehdy letěli a super zážitky. :) v C to musí být ještě větší paráda. kam jinam v C než takovou dálku. škoda, že mi tohle uniklo. ač se snažím lítat tam, kde jsem ještě nebyl, to bych snad i letěl znova :)

0 Citovat

Momentálně je HNL z BUD v C za 1400€ se Star Alliance, ještě před pár měsíci by to byl hit, dneska si toho sotva někdo všimne. Jak je všechno pomíjivé.... 

0 Citovat

fridgy napsal(a):

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)


13k / os byla cena toho puvodniho HNL tarifu, takze te to precenilo podle tech origo cen (ja sem platil 40k za 2 dospele, jednoho infanta a jedno baby).. :) Jestli tohle pujde proletet tak to bude akce dekady :) Ja to mam s KLM a porad to u nich drzi..


Porad nostalgicky vzpominam na tu legendarni akci (uz nevim, ktery to byl rok - jestli 2015 nebo 2016), jak probehl ten slavy YQ error s BA z PRG - tenkrat bylo PRG - HNL za 11.5k v economy a byl to hit roku.. :) (ja jsem tenkrat koupil OJ PRG-MIA-TXL za 6200kc a moje kamaradka v te zimni sezone letela to PRG-HNL dokonce 3x)


Predpokladam, ze se tady najde jeste dost pametniku, kteri si na tuhle akci vzpomenou.. ;)

0 Citovat

fridgy napsal(a):

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)


Ahoj, provadel jsi zmenu na webu nebo po telefonu?


Diky M.

0 Citovat

fridgy napsal(a):

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)

Měnil jsi pouze destinaci nebo i termín?

Diky

0 Citovat

pokud tu je nekdo kdo kupoval s DL ten akcni z BUD, tak jsem ted upravil z BUD LAX na BUD HNL a zpet a DL mi dalo refund 290usd/osoba za zmenu:D musi tam byt nejaka chyba.. ale nestezuji si. (BUD HNL RT v C za 13k)

0 Citovat

Spíš ne, u Emirates ten jejich light tarif není nějak cenově atraktivní. Koukám, že u Finnairu narozdíl od EK zůstane vstup do salonku. 

0 Citovat

Finove zavadi business light tarif jako Emirates - v cene jsou pouze dva prirucaky 8kg :) jsem na tuhle modu business light tarifu zvedavy, jestli to prinese nejake zasadni zlevneni letenek "vleze".. :)


https://www.turningleftforless.c...her-bonus/

0 Citovat

cali napsal(a):

Belma... Teď jsem přijel z Rudné. Ještě 2 týdny karanténa a s panem Rokošem si budu tykat:-))

Ja zasoby obnovil vcera a prave dopil posledni hlt. Zitra musim opet vyrazit. Ta Belma je tak pitelna IPA, ze se s ni da stravit cely vecer.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

No a hlavně nikdy nekončící stávky kohokoliv ve Francii.Takze možnost, ze neodletíš, je tak 3-6 x vyšší než jinde. Ja tam transferoval třikrát a dvakrát jsem musel neplánovaně přespat. A není nad to, když zmatený  nabubrely Francouz to 3 hod řeší, pak te veze busem hodinu po letisti do Ibisu, abys po 2 pivkach v baru a hodině spánku musel zase na letiste. CDG je proste pro fajnšmekry. Mimochodem zrovna popijim tu Belmu od Parovaru a jednoznačně nejlepší kousek :-)


Me zatim jedina se stavkou vypekla Luftwaffe :).. CDG mam docela rad..
0 Citovat

cali napsal(a):

Není tu nějaký geroj, co zkusil ten first s AF do PDX? Jasně, AF a navíc odlet z ALG.... Zase kupovaly se běsnější routingy.

Tak výsledkem je downgrade do C. Naštěstí ne osobní zkušenost. 

Dobrý koment z YHBU: "AF lässt sich bei der First nicht die Butter vom Brot nehmen."

0 Citovat

Belma... Teď jsem přijel z Rudné. Ještě 2 týdny karanténa a s panem Rokošem si budu tykat:-))

0 Citovat

No a hlavně nikdy nekončící stávky kohokoliv ve Francii.Takze možnost, ze neodletíš, je tak 3-6 x vyšší než jinde. Ja tam transferoval třikrát a dvakrát jsem musel neplánovaně přespat. A není nad to, když zmatený  nabubrely Francouz to 3 hod řeší, pak te veze busem hodinu po letisti do Ibisu, abys po 2 pivkach v baru a hodině spánku musel zase na letiste. CDG je proste pro fajnšmekry. Mimochodem zrovna popijim tu Belmu od Parovaru a jednoznačně nejlepší kousek :-)

0